Bijzettafel Carlo R9

Deze 2 Persoons Hoogslaper met kast en bureau is een multifunctioneel houten tweepersoonsbed, gemaakt van een hoogwaardige vurenmix.
Op de afbeeldingen zie je de 1-persoons variant. De prijs is echter berekend voor de tweepersoons versie.
Dit tweepersoonsbed wordt standaard geleverd inclusief lattenbodem en steunbalk.
Afhankelijk van de maat van het bed dat je kiest (120, 140, 160, 180cm), wordt het bureaublad aangepast aan de binnenmaat van het bed.
Daarnaast kun je kiezen voor een bedhoogte van 200cm of 220cm. Bij 200cm wordt een kast geleverd van 155cm hoog en bij een bedhoogte van 220cm wordt een kast geleverd van 175cm hoog. De kast is een hangkast en de samenstelling kun je zelf bepalen in het menu.
Je kunt thuis op het laatste moment nog kiezen of de trap links of rechts komt te staan.
Vanaf 140cm breed kun je kiezen voor een 2e ladeblok of een kastje met deur onder het bureau.
Kies je voor een matrasbreedte van 120 of 130cm dan komt er een 2 deurs kast onder het bed.
Bij 140cm is dat een 3-deurs kast.
Bij 160cm is dat een extra brede 3-deurs kast.
Bij 180cm komt er een 4-deurs kast onder.
Zit jouw wens er niet bij, neem dan even contact op. Als het technisch mogelijk is, dan maken wij het!
NIEUW is de trap met vlakke treden.