1-Persoonsbed Boris

Prachtig luxe kajuitbed met de mooiste kastjes en lades! De lades zijn voorzien van metalen geleiders en ook de keukenscharnieren in de deuren zijn van metaal. Achter de deurtjes bevindt zich nog een legplankje.
De inbouw (met een diepte van 50cm) is ook van boven volledig gesloten, zodat er geen stof in kan vallen. Geen extra poetswerk dus!
De kopse kanten van het bed zijn uitgevoerd met een bossing paneel. Dit bed ziet er dus van alle kanten prachtig uit.
Als je een wijziging van het model wilt of een andere maat van het bed, dan is dit uiteraard bespreekbaar. Neem contact met ons op via telefoon of e-mail of kom gezellig langs in de winkel.
Alle meubelen worden standaard met een houten knop geleverd. Wil je een andere greepje kijk dan even tussen ons aanbod greepjes en vermeld jouw keuze bij de bestelling.